اخبار, مقاله

با ب‌ام‌و M5 بیشتر آشنا شوید

کم‌تر خودروسازی را می‌توان پیدا کرد که در اتومبیل‌های خودش روح جنگی یک خودروی اسپرت را در کالبد لوکس و پرامکانات جای دهد. این در حالی است که این کار برای شرکت BMW کار ساده‌ای است و هر چند سال با معرفی چند محصول جدید، این موضوع را به همه ثابت می‌کند.

حالا که بحث از روح جنگی شد، بد نیست به تاریخ این شرکت اشاره کنیم که ابتدا موتورهای هواپیما را تولید می‌کرده و در تاریخ جنگ‌ جهانی توانسته هواپیماهای جنگی موفق و ستودنی را تولید کند. این شرکت حتی نام خود را هم وام‌دار فعالیت حرفه‌ای خود در این برهه‌ی زمانی است.

اگر در جریان تازه‌ترین خبرهای خودرویی باشید، حتما شنیده‌اید که ب‌ام‌و از اتاق جدید M5 رونمایی کرده است. نسخه‌ی M محصولات ب‌ام‌و به عنوان مدل‌های قدرتمندتر به حساب می‌آیند که رقیبی جدی برای خودروهای اسپرت و بعضا سوپراسپرت‌ها به حساب می‌آیند. البته ب‌ام‌و از M5 جدید خود، رونمایی فیزیکی نکرده و با سنت‌شکنی تمام‌عیار، آن را در تیزر بازی نید فوراسپید “انتقام” رونمایی کرده است. امروز من و بهرام نشسته‌ایم تا نگاهی دقیق‌تر به این آلمانی قدرتمند داشته باشیم. در این میان به نسل‌های قبل نسخه‌ی قدرتمند M5 گذری داریم. برای شنیدن گپ‌وگفت ما، شما را به شنیدن این پادکست دعوت می‌کنیم.

برای تماشای نسخه ویدیویی هم می‌توانید به این آدرس بروید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *